Керамічні обігрівачі - найкраще співвідношення ціни та ефективності

Електричні обігрівачі різного типу та конструкції – це чудовий спосіб зігріти повітря у вашому будинку чи офісі та створити необхідний мікроклімат. Проте слід розуміти, що для максимальної ефективності треба використовувати лише ті варіанти, які підійдуть для конкретної ситуації та очікувань користувача.

Багато покупців шукають економні обігрівачі, які залишаються доступними в ціновому діапазоні і характеризуються непоганою енергоефективністю. Одним із сучасних рішень у цьому напрямку є використання керамічних нагрівальних панелей.

Обігрівачі керамічні – основні особливості

Сьогодні купити керамічний обігрівач намагаються багато клієнтів: при невеликих початкових витратах ви отримуєте ефективне і стильно виглядає зовні обладнання, яке працює в інфрачервоному діапазоні.

За який час такий електричний обігрівач нагріє кімнату чи офіс? Фахівці стверджують, і практика це доводить, що все залежить від кількох факторів, серед яких:

  • встановлене значення бажаної температури;

  • розмір приміщення;

  • наявність внутрішньої та зовнішньої ізоляції приміщення та будівлі;

  • потужність обігрівача.

Простими словами, якщо у вас є дві кімнати різної площі, то один і той же керамічний обігрівач витратить на нагрівання приміщень до необхідної температури різний час.

Як же працюють керамічні обігрівачі?

Будь-яке подібне обладнання використовує для роботи та нагріву принцип резистивного нагріву, як і більшість інших електричних нагрівачів. Мається на увазі, що струм, що проходить через резистор (ТЕН), нагріває його, після чого тепло потрапляє до приміщення.

Якщо ви хочете купити керамічний обігрівач, то маєте розуміти деякі його особливості. Тут у якості резистора використовується керамічний, а не металевий матеріал. При проходженні електричного струму керамічна панель починає виробляти тепло.

За рахунок вищого опору кераміки тепло виробляється в набагато більших обсягах при тих же параметрах струму. Такий обігрівач економний: у порівнянні з металевими аналогами він здатний виробляти значно більше тепла на ват.

Крім того, цей тип електричних обігрівачів має розумне співвідношення ціни, якості та ефективності. У поєднанні з ідеальним зовнішнім виглядом обладнання у вигляді стильних панелей для багатьох покупців це стає вирішальним фактором.