Чому клієнти обирають інфрачервоні обігрівачі з терморегуляторами?

 Чому ваш вибір - інфрачервоні обігрівачі з терморегуляторами?   

Чому в останні кілька років все більше людей хочуть купити обігрівач керамічний? Подібні пристрої, що працюють в інфрачервоному діапазоні, оснащені термостатами та програматорами. При непоганому співвідношенні ціни та якості вони відрізняються максимальною ефективністю обігріву у будь-яких умовах експлуатації.

Якщо ви хочете отримати ідеальні умови для життя та роботи у своєму будинку, квартирі чи офісі, обігрівачі керамічні з терморегуляторами стануть чудовим вибором та вигідною довгостроковою інвестицією.

Керамічні обігрівачі відомого вітчизняного виробника компанії ✅ Ecoteplo відрізняються найвищим коефіцієнтом корисної дії в порівнянні з аналогічними приладами опалення інших брендів. При цьому гарантується максимальна економічність – споживання електроенергії буде мінімальним у заданих умовах.

Купити керамічний обігрівач з програматором можна рекомендувати як додаткового джерела обігріву, так і замість центральної системи опалення. І в тому, і в іншому випадку ви гарантовано отримаєте ефективне та якісне нагрівання житлових або комерційних приміщень.

  ⭐️ Обігрівач керамічний - особливості та переваги ⭐️ 

Як показує практика, керамічний обігрівач добре показує себе в приміщеннях площею до 25-30 квадратних метрів. Відразу після включення подібне обладнання починає вироблення тепла та віддачу енергії у навколишнє середовище. При цьому приміщення нагрівається за мінімальний час завдяки відображенню інфрачервоних хвиль від будь-яких поверхонь.

Керамічний обігрівач у порівнянні з найближчими аналогами має ряд переваг, серед яких:

мінімальні показники товщини панелі, що дозволяють встановити прилад впритул до стіни;

1️⃣  компактність (окремі моделі мають розміри 600 на 600 мм);

2️⃣  можливість монтажу на стіну чи спеціальні ніжки;

3️⃣  повна безшумність у роботі;

4️⃣  екологічність;

5️⃣  пожежна безпека і так далі.

Сучасні прилади такого типу оснащуються механічним або сенсорним вимикачем з індикацією роботи та функціоналу. Головною перевагою наявності термостата є підтримка необхідного рівня температури: при досягненні заданого значення обладнання автоматично вимикається, заощаджуючи енергію.